Praca Szkoły w czasie obostrzeń

Uprzejmie informuję, że w związku z wprowadzeniem obostrzeń  związanych z trwającym w kraju stanem epidemii, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo uczniów, pracowników szkoły oraz Państwa, obsługa interesantów odbywa się poprzez kontakt:

·         telefoniczny: tel./fax 16 6281021

·         e-mailowy:zszio@radymno.edu.pl

·         na adres pocztowy szkoły: ul. Złota Góra 13, 37 – 550 Radymno

W wyjątkowo ważnych sytuacjach, bezpośrednia obsługa odbywa się po uprzednim, telefonicznym umówieniu terminu spotkania w sekretariacie szkoły.

W czasie załatwiania sprawy w szkole obowiązuje zachowanie wymaganych środków ostrożności sanitarnej – bezwzględne przestrzeganie zakrywania ust i nosa oraz dezynfekcja dłoni w wyznaczonej strefie przy głównym wejściu do szkoły.

Przepraszam Państwa za nieudogodnienia i proszę o wyrozumiałość.

Dyrektor ZSZiR

w Radymnie