JAROSŁAWSKIE POLA NADZIEI

W imieniu koordynatora akcji JAROSŁAWSKIE POLA NADZIEI ks. Andrzeja Surowca oraz twórcy Hospicjum im. Św. Jana Pawła II  w Jarosławiu ks. Franciszka Rząsy pragnę przekazać  serdeczne podziękowania nauczycielom, uczniom oraz wszystkim darczyńcom za pomoc w organizacji tej zbiórki i finansowe wsparcie ludzi najbardziej potrzebujących czyli umierających pacjentów hospicjum.                                                                                                                                       Miło mi poinformować, że akcja przybrała imponujące rozmiary. Z naszej szkoły uczestniczyło  w niej 20 wolontariuszy (12 uczniów i 8 nauczycieli),  którzy zebrali sumę  6 611.10 złotych.

Serdecznie dziękuję za okazane serce i pomoc w organizacji zbiórki.

Szkolny koordynator akcji

Małgorzata Krupa