Zaproszenie -II Edycja Turnieju Szkół Rolniczych

 Szanowni Państwo Dyrektorzy  Szkół Ponadpodstawowych

 Zespół  Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie organizuje II EDYCJĘ TURNIEJU SZKÓŁ ROLNICZYCH pod honorowym patronatem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa – Podkarpacki Oddział Regionalny, Podkarpackiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Boguchwale, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Warszawie, Urzędu Gminy w Radymnie, Podkarpackiej Izby Rolniczej z siedzibą w Trzebownisku, Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla oraz Starosty Jarosławskiego Stanisława Kłopota.

Ze względu na sytuację związaną z pandemią  koronawirusa II edycja  Turnieju zaplanowana na 21.06.2020r została przełożona na  30 sierpnia 2020 r. od. godz. 10.00, w ramach Międzynarodowej Wystawy AGRO TARGI WSCHÓD 2020  w Skołoszowie, ul. Przemyska 37, 37 – 550 Radymno.

Zapraszamy chętne drużyny  reprezentujące szkoły do udziału w Turnieju. Aby zgłosić swój udział należy zapoznać się z regulaminem turnieju  oraz przesłać   kartę zgłoszenia

Regulamin międzyszkolnego konkursu

Karta zgłoszenia-1

klauzula informacyjna

zgoda wizerunek

 Regulamin konkurencji 1

Regulamin  konkurencji 2