27 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W tym roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w zbiórce pieniędzy na leczenie dzieci w oddziałach specjalistycznej opieki zdrowotnej w ramach 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wolontariusze z Jarosławia dotarli do Radymna, a uczniowie ZSOZiR im. A. Mickiewicza (Justyna Grela, Karolina Hirny, Ewa Solarczyk, Michał Matysko, Maciej Sanocki, Marek Trojnar)  pomagali w zbiórce pieniędzy przed kościołami św. Wawrzyńca oraz NSPJ. Hojność ludzi – mieszkańców Radymna i nie tylko, jest bardzo duża. Pomoc drugiemu człowiekowi, a zwłaszcza dzieciom zawsze jest i będzie w cenie. Włączając się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy młodzież pokazała, że mając niewiele, można tak wiele, można się podzielić i podarować komuś zdrowie, czasem nawet życie.