BĄDŹMY MIKOŁAJAMI…

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie z opiekunem Panią Anną  Bielendą, a także Szkolne Koło Caritas z opiekunem księdzem Pawłem Franusem zorganizowali akcję charytatywną pod nazwą ” Bądźmy Mikołajami„. Celem tej corocznej akcji jest niesienie słodkiej radości najbardziej potrzebującym. Zorganizowano zbiórkę słodyczy, artykułów szkolnych i innych rzeczy potrzebnych dzieciom z Domu Matki i Dziecka w Przemyślu. O pomoc w zbiórce darów poproszono sklepy:  Delikatesy Piotruś Pan, ADS, KALPOL Słoneczko, Centrum oraz Anmar. Wszystkie darowane rzeczy przekazano z pomocą Mikołaja dzieciom i ich mamom  z Domu Matki i Dziecka w Przemyślu. Radości było bardzo dużo, a każdy uśmiech dziecka jest na wagę złota. Piękny gest, dobre serca i radość to najpiękniejsze dobro, jakie możemy dawać bezinteresownie.

            Dyrekcja, Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Caritas i cała młodzież Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie dziękują Mieszkańcom Radymna oraz wszystkim Darczyńcom za hojność  i chęć dzielenia się z biednymi tym, co płynie prosto z serca.