Pokazy umiejętności naszych uczniów podczas Agro Targów Wschód

W dniach 9-10.06.2018r. w Skołoszowie odbyła się II edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Targi Wschód.  Podczas wystawy producenci maszyn rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz przedstawiciele firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem zaprezentowali aktualną ofertę swoich produktów. Wydarzenie to było świetną okazją do zaprezentowania naszej  szkoły w lokalnym środowisku. W ramach prezentacji placówka nasza zorganizowała stanowisko wystawowe oraz mistrzowskie wykonanie orki przygotowane przez uczniów klas  branżowej szkoły I stopnia w zawodzie mechanik operator pojazdów i maszyn rolniczych oraz klas technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

Relacja z targów dostępna pod poniższym linkiem

https://www.youtube.com/watch?v=9stReBrRCCQ

 

Dodaj komentarz