Kolejny rok szkolny przeszedł do historii…

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im A. Mickiewicza w Radymnie było podsumowaniem całorocznej, ciężkiej, ale i bardzo owocnej pracy nauczycieli, uczniów i administracji. Podczas uroczystej akademii Pan Dyrektor Zbigniew Petynia poinformował wszystkich zebranych o zakończeniu swojej pracy i przejściu na emeryturę. Pracę w szkole zakończyły również trzy inne osoby: Pani księgowa Danuta Tarnawska oraz nauczyciele Pan Władysław Buczek i Pan Janusz Kontek, którym Pan Dyrektor podziękował za współpracę.

 

Cała społeczność szkolna: uczniowie, nauczyciele, jak też pracownicy administracji złożyli serdeczne podziękowania panu Dyrektorowi za ponad 20 letnią pracę na stanowisku dyrektorskim, za przekazaną wiedzę oraz możliwość współpracy i wspólnego tworzenia naszej szkoły.

Następnie Pan dyrektor przekazał  wyróżniającym się wzorową postawą uczniom świadectwa z wyróżnieniem i dyplomy uznania, wraz z gratulacjami. Koniec roku szkolnego był też pożegnaniem z absolwentami Zasadniczej Szkoły Zawodowej i tu nie obyło się bez łez i wzruszeń.

Akademię zakończyło wyprowadzenie pocztu sztandarowego, z którym Pan Dyrektor się uroczyście pożegnał jako odchodzący na emeryturę. Dziękujemy za każde słowo, życiową mądrość i otwarte serce.

Wszyscy zasłużyli na wspaniały wakacyjny odpoczynek. Życzymy niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie i zdrowo.