Pożegnania nadszedł czas…

Mija kolejny rok, a kolejni maturzyści opuszczają naszą szkołę i wyruszają w dorosłe życie. 27 kwietnia 2018 r. pożegnaliśmy uroczyście abiturientów klasy III LO, IV TŻ i IV TMR Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. A. Mickiewicza   w Radymnie. Młodzież klasy III TMRiŻ przygotowała pełną humoru akademię przedstawiającą satyrycznie lekcje szkolne z odpowiednim podkładem muzycznym. W tym roku młodsze klasy wykonały dla swoich starszych kolegów i koleżanek pamiątkowe albumy.  Samorząd Uczniowski założył Księgę Abiturientów, do której wpisali się wszyscy uczniowie kończący szkołę. Ciepłe słowa i życzenia młodszych kolegów oraz koleżanek na nową drogę życia były dopełnieniem tych wspólnych chwil po raz ostatni spędzanych w murach naszej szkoły. Również Dyrekcja i całe Grono Pedagogiczne podsumowali edukację kolejnego pokolenia swoich wychowanków wręczając nagrody książkowe i wyróżnienia za pracę społeczną. Teraz czeka ich trudny czas zmagań maturalnych, a potem wakacje i wielki świat.

Życzymy wszystkim abiturientom sukcesów w życiu osobistym, w dalszej nauce i w pracy.

Dodaj komentarz