POLA NADZIEI

W dniu 22 kwietnia 2018r. nasza szkoła uczestniczyła w zbiórce charytatywnej JAROSŁAWSKIE POLA NADZIEI. W imieniu koordynatora akcji ks. Andrzeja Surowca oraz twórcy Hospicjum im. Św. Jana Pawła II w Jarosławiu ks. Franciszka Rząsy przekazuję serdeczne podziękowania darczyńcom oraz wszystkim wolontariuszom, którzy włączyli się w organizację tej publicznej zbiórki na potrzeby Hospicjum: Proboszczom Radymniańskich parafii ks. prałatowi Czesławowi Jaworskiemu i ks. Grzegorzowi Kowalczykowi, księdzu katechecie w naszej szkole Jakubowi Fejkielowi, właścicielce kwiaciarni Pani Małgorzacie Czyż, Dyrektorowi Szkoły Zbigniewowi Petyni, nauczycielom: Annie Zubrzyckiej, Alicji Chudzik, Bożenie Stopie, Annie Bielendzie, Piotrowi Kaliszowi, Zdzisławowi Koniuchowi, Andrzejowi Kupce oraz uczniom: Dominice Skowronek, Marcinowi Gałce, Barbarze Trelce, Magdalenie Suchodolskiej, Michałowi Matysko, Ewie Solarczyk, Jakubowi Diawołowi, Rafałowi Pecko, Wiktorii Obłozie, Przemysławowi Serafinowi, Monice Kucie, Arkadiuszowi Dudzie, Judycie Lesiak, Pawłowi Kokoszcze, Markowi Trojnarowi, Maciejowi Sanockiemu, Justynie Greli, Ewelinie Rusnak, Barbarze Sęk. Miło nam poinformować, że akcja wspaniale się rozrosła. W sumie uczestniczyło w niej 1057 wolontariuszy, którzy zebrali ponad 115 tys. złotych.
Wolontariusze naszej szkoły zebrali 5 879 zł. To dla nas wielka radość i duma uczestniczyć w tak szczytnej akcji i pomóc tym najbardziej potrzebującym – ludziom umierającym.
Szkolny koordynator akcji
Małgorzata Krupa

Dodaj komentarz