BĄDŹMY MIKOŁAJAMI

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie wraz z opiekunem Panią Anną  Bielendą, także Szkolne Koło Caritas z opiekunem ks. Jakubem Fejkielem zorganizowali akcję charytatywną pod nazwą ” Bądźmy Mikołajami”. Celem tej corocznej akcji jest niesienie słodkiej radości najbardziej potrzebującym. Zorganizowano zbiórkę słodyczy, artykułów szkolnych i innych rzeczy potrzebnych dzieciom z Domu Samotnej Matki w Przemyślu. O pomoc w zbiórce darów poproszono właścicieli, dyrekcję i pracowników sklepów:  Dom handlowy „ANMAR”, Delikatesy „CENTRUM” Delikatesy „PIOTRUŚ PAN”, Delikatesy „ADS”, „KALPOL” oraz Księgarnię „REPRINT”. Wszystkie darowane rzeczy przekazano z pomocą Mikołaja i dwóch Elfów dzieciom i ich mamom z Domu Samotnej Matki w Przemyślu. Radości było bardzo dużo, a każdy uśmiech dziecka jest na wagę złota. Piękny gest, dobre serca i radość to najpiękniejsze dobro, jakie możemy dawać bezinteresownie.

            Dyrekcja, Samorząd Uczniowski, Szkolne Koło Caritas i cała młodzież Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie dziękują Mieszkańcom Radymna oraz WSZYSTKIM DARCZYŃCOM za hojność   i chęć dzielenia się z biednymi tym wszystkim, co płynie prosto z serca.

20171213_104113 20171213_104136 20171213_104159

Dodaj komentarz