Mikołaj w szkole

Święty Mikołaj zawitał na ulicę Złota Góra 13 do Zespołu Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych w Radymnie 6 grudnia 2017 r., czyli w środę.

Każdy, młody i stary kocha Świętego Mikołaja, my także gościliśmy w naszej Szkole tego najbardziej uwielbianego świętego.

Wprawdzie u nas uczy się młodzież ponadgimnazjalna, jednak okazało się, że dla niego wszyscy są ważni i równi. Święty Mikołaj wraz  z pomocnikami, dwoma elfami odwiedzał uczniów i nauczycieli hojnie obdarowując słodkościami, miłymi pogawędkami i pochwałami. Wesoła atmosfera udzieliła się wszystkim, a lekcje w tym dniu okazały się jeszcze milsze, aniżeli oczekiwano. Nikt nie narzekał a wręcz przeciwnie, każdy chętnie włączał się do wspólnej zabawy.

Miło jest chociaż raz w roku poczuć się tak beztrosko, jak kiedyś w dzieciństwie.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

SONY DSC

Dodaj komentarz