Warsztaty improwizacji.

Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu zaprosił młodzież z naszej szkoły na warsztaty improwizacji teatralnej. Zainteresowanie wśród uczniów było bardzo duże, mimo konieczności wniesienia opłaty za zajęcia. Wybrano grupę 11 osób, które najchętniej angażują się w pracę artystyczną w naszej szkole. Uczniowie w dniu 27 października 2017r. pojechali szkolnym busem do Jarosławia, aby wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez krakowską grupę AD HOC. W programie zajęć było poznawanie tajników komedii improwizowanej, techniki pisania skeczy kabaretowych oraz tworzenie programów. Młodzież chętnie pracowała i uczestniczyła we wszystkich zaproponowanych formach pracy i zabawy w teatr. Mimo, że warsztaty trwały 4 godziny, nikt się nie nudził, bo nie było na to czasu. Podczas przerwy można było chwilę odpocząć, posilić się, a potem znowu do pracy. Czas przeznaczony na zajęcia szybko minął, a młodzież czuła wyraźny niedosyt. Organizatorzy warsztatów zapowiedzieli ich kontynuację w najbliższym czasie, a osobno zaprosili wszystkich chętnych na zajęcia teatralne w MOK-U W Jarosławiu. Po tak ciekawych warsztatach życzymy naszym artystom owocnej pracy na deskach teatru szkolnego.

20171027_095726 20171027_101743 20171027_102730

Dodaj komentarz