DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

14 października każdego roku w Polsce odchodzi się Dzień Edukacji Narodowej. W naszej szkole uroczysta akademia, przygotowana przez uczniów klasy IVTŻ wraz z wychowawczynią paniąJolanta Mrozowicz odbyła się 13 października. Uczniowie zaprezentowali kabaretową scenkę ukazującą życie szkoły. Całość upiększono piosenkami w wykonaniu uczniów przy akompaniamencie znanych melodii. Po części artystycznej Samorząd Uczniowski już oficjalnie złożył w imieniu uczniów całej szkoły serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom wręczając symboliczne kwiaty. Uroczystość została zakończona wystąpieniem Pana Dyrektora Zbigniewa Petyni, który jak co roku, złożył nauczycielom życzenia, a także nagrodził kilku za szczególne osiągnięcia w pracy zawodowej. Wśród nich byli: Anna Bielenda, Małgorzata Krupa, Małgorzata Czyż, Bogusław Sierżęga, Jan Lisowki, Zbigniew Pych, Zdzisław Koniuch, Grzegorz Mianowski. Ponadto Nagrody Starosty Powiatu Jarosławskiego otrzymali: Anna Zubrzycka i Tomasz Sus. Wszystkim nagrodzonym nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

DSCN7467 DSCN7471 DSCN7473

Dodaj komentarz