Lekcja na 12 gwiazdek

Warsztaty pod hasłem:  „ Lekcja na 12 gwiazdek”  zostały przeprowadzone przez Panie:Ewę Nowak-Koprowicz i Monikę Lewicką-Bułatekze Stowarzyszenia Społeczno – EkonomicznegoAbsolwent, działającego przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, na zlecenie Przedstawicielstwa Komisji Unii Europejskiej w Polsce. Młodzież klasy II Technikum miała okazję w bardzo ciekawy sposób pogłębić swoją wiedzę na temat działalności Unii Europejskiej. Szczególnym zainteresowaniem młodych ludzi cieszyła się problematyka związana z możliwością kształcenia się  i pracy w różnych krajach unijnych. Nowatorskie i bardzo atrakcyjne metody pracy, ciekawe materiały promujące Unię Europejską z pewnością zostaną wykorzystane przez uczniów podczas poszukiwania własnej drogi życiowej i zawodowej po zakończeniu edukacji w szkole średniej. Po przeprowadzonej „Lekcji” Panie prowadzące zdeklarowały dalszą współpracę z naszą szkołą. Mamy nadzieję, jeszcze niejednokrotnie młodzież ZSOZiR w Radymnie będzie miała okazję uczestniczenia w takich niecodziennych zajęciach.

Dodaj komentarz