JAK NIE CZYTAM, JAK CZYTAM!

Piknik czytelniczy w naszej szkole

 

1 czerwca nasza szkoła włączyła się do ogólnopolskiej akcji pobijania rekordu w czytaniu jak największej ilości osób w jednym momencie.  Inicjatorem ogólnopolskiej akcji pod hasłem: Jak nie czytam, jak czytam! jest miesięcznik Biblioteka w szkole. W ubiegłym roku w akcji wzięło udział 432 608 uczniów z całej Polski. Liczymy na to, ze w tym roku będzie nas o wiele więcej.

W naszej szkole wspólne czytanie rozpoczęło się o godzinie 10.00. Wówczas na plac szkolny, z książkami w dłoniach, wyszli uczniowie i nauczyciele wszystkich klas. Rozłożono kocyki, ustawiono ławeczki i rozpoczęto niezapomnianą przygodę z książką.Przerwano również rozgrywki zawodów piłkarskich, aby przez chwilę delektować się książką. Piknik czytelniczy był okazją do wymiany informacji o książkach oraz dobrej zabawy, która scaliła wszystkich uczestników.

DSCN6940 DSCN6946 DSCN6947

Dodaj komentarz