Dzień otwarty

26 kwietnia br w Zespole Szkól Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie zorganizowano Dzień Otwarty dla gimnazjalistów. Spotkania tego typu odbywają się cyklicznie i niezmiennie cieszą się ogromna popularnością. Młodzież poznaje kierunki kształcenia w szkole, ma szasnę obejrzeć klasopracownię i warsztaty a także zobaczyć jak wyglądają zajęcia lekcyjne.
Dzień otwarty to wyjątkowy czas, gimnazjaliści przychodzą do szkoły jako goście a przede wszystkim jako potencjalni uczniowie, więc nauczycielom i pracownikom zależy, by pokazać im wszystko to, co najlepsze w ich placówce. W ZSOZiR przygotowano m.in .prezentację aktualnej oferty edukacyjnej szkoły, pokaz musztry i pierwszej pomocy przedlekarskiej, pokaz jazdy samochodem do nauki jazdy a nawet pokaz barmański. Oprócz tego na gimnazjalistów czekała loteria fantowa i konkursy z nagrodami. Finałem spotkania był piknik integracyjny, na którym można było zjeść cos słodkiego, porozmawiać z nauczycielami i uczniami Zespołu Szkół

Dodaj komentarz