Konkurs gastronomiczny

W naszej szkole odbył się konkurs gastronomiczny na najsmaczniejszą zupę krem. Do rywlizacji przystąpiło 12 osób z klas: pierwszej, drugiej i trzeciej technikum żywienia.Oosoby te zaprezentowały wykonanie następujących zup:

– zupa krem z pora- autor Katarzyna Sydorów kl III

– zupa krem z dyni- autor Monika Kawalec kl III

– zupa krem z cebuli – autor Maria Turek kl III

– zupa krem z pieczarek – autor Justyna Kucha kl II

– zupa krem z marchwi – autor Barbara Sęk kl II

– zupa krem z białych warzyw – autor Anna Przybytek kl II

– zupa krem z brokuła – Adrian Staniec kl II

–  zupa krem z zielonego groszku – Aneta Tomaszewska kl I

– zupa krem z cukinii – Sebastian Broszko kl I

–  zupa krem z buraka ćwikłowego –  Jakub Diawoł kl I

– zupa  krem z ziemniaka – Mateusz Szczukiewicz kl I

– zupa krem z pomidorów i papryki – Kacper Maksymiak kl I

Jury miało trudną rolę, gdyż wszystkie zupy były smaczne i właściwie sporządzone, jednak najbardziej wyjątkowe okazały się: zupa krem z pomidorów i papryki ze świeżą bazylią, zupa krem z cukinii i francuska zupa cebulowa z grzanką.

Dodaj komentarz