Światowy Dzień AIDS

1 grudnia 2016r. czyli w dniu w którym obchodzony jest Światowy Dzień AIDS uczniowie naszej szkoły wraz z pedagogiem szkolnym Małgorzatą Krupą brali udział w etapie powiatowym IV Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS. Organizatorem Olimpiady była Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna oraz Starostwo Powiatowe w Jarosławiu. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
Kacper Tomaszewski – kl. I ZSZ
Ewa Solarczyk – kl. I TMRiŻ
Michał Matysko – kl. I TMRiŻ
Byli oni zwycięzcami w przeprowadzonym wcześniej etapie szkolnym, który odbył się w dniu 22 listopada 2016r. i przygotowany został przez nauczyciela biologii Anetę Ospelt oraz pedagoga szkolnego Małgorzatę Krupę. Warto pochwalić dość dużą, bo ponad 20-osobową grupę uczniów klas pierwszych: I TMRiŻ oraz I ZSZ, która uczestniczyła w konkursie. Zwłaszcza, że dotyczył on wiedzy, która może uratować życie…

Dodaj komentarz