XVI EDYCJA MICKIEWICZOWSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO ORAZ KONKURSU PLASTYCZNEGO NAMALUJ POEZJĘ ADAMA MIKIEWICZA

W naszej szkole odbyła się XVI EDYCJA MICKIEWICZOWSKIEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO oraz X edycja konkursu plastycznego NAMALUJ POEZJĘ ADAMA MICKIEWICZA.

Mocno już zakorzenione w tradycji Szkoły konkursy ku czci jej Patrona Adama Mickiewicza w tym roku szkolnym odbyły się w zmienionej formie. Uczniowie, biorący udział w konkursie recytatorskim, przesyłali do organizatorów nagranie swojego występu.

Występy recytatorów zgłoszonych do XVI edycji Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego oceniało Jury w składzie: przewodnicząca – Dorota Gunia – Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Radymnie, członkowie: Agnieszka Bojarska – Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Radymnie, Dorota Grząba  – bibliotekarz Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Przemyślu Filia w Jarosławiu, Anna Zubrzycka – nauczyciel ZSZiR w Radymnie.  Wśród nagrodzonych znaleźli się:

I miejsce – Klaudia Sopyła – Szkoła Podstawowa w Laszkach

Wyróżnienia:
Paulina Wiszyńska– Szkoła Podstawowa w Ostrowie
Joanna Gilarska – Szkoła Podstawowa w Ostrowie
Mikołaj Brzyski – Szkoła Podstawowa w Ostrowie

W konkursie plastycznym Namaluj poezję Adama Mickiewicza komisja konkursowa w składzie: Regina Krawczyk, Małgorzata Krupa, Małgorzata Czyż, Anna Bielenda przyznała nagrody:

I miejsce – Laura Trojan – Szkoła Podstawowa  w Miękiszu Starym
II miejsce – Kinga Doskocz – Szkoła Podstawowa w Laszkach
Wyróżnienie – Martyna Tworko – Szkoła Podstawowa w Laszkach
Wyróżnienie – Klaudia Sopyła – Szkoła Podstawowa w Laszkach

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy w przyszłym roku na XVII Edycję Mickiewiczowskiego Konkursu Recytatorskiego oraz XI Edycję konkursu plastycznego Namaluj poezję Adama Mickiewicza.

Laureatów konkursu lub Opiekunów prosimy o zgłoszenie się do szkoły po odbiór nagrody.