Walentynki 2020

Amor omnia vincit et nos cedamus amori”- Wergiliusz.

Walentynki 2020 r. w ZSOZiR im. Adama Mickiewicza w Radymnie zostały przygotowane przez kl. II Branżowej Szkoły I Stopnia (wych.M.Dydyk) przy współpracy kl.II Technikum (wych.M.Biesiadecka) oraz kl.III Technikum (wych.A.Bielenda).

W sali nr 14  została ustawiona skrzynka walentynkowa, do której uczniowie wrzucali przygotowane przez siebie kartki i serduszka wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Następnie Walentynkowa poczta została posegregowana i rozdana wszystkim adresatom. Uczniowie  również rozwiązywali Quiz Walentynkowy poświęcony patronowi Święta Miłości – Świętemu Walentemu.

Przy okazji Walentynek przeprowadzono I turę akcji pomocy podopiecznym schroniska dla zwierząt w Orzechowcach. Młodzież w ZSOZiR im. Adama Mickiewicza w Radymnie  chętnie wspomogła zwierzęta.