Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Zespole Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im A. Mickiewicza w Radymnie było podsumowaniem całorocznej, ciężkiej, ale i bardzo owocnej pracy nauczycieli, uczniów i administracji. Podczas uroczystej akademii Pani Dyrektor Małgorzata Czyż wyróżniła wzorowych uczniów za ich osiągnięcia naukowe i postawę społeczną wręczając świadectwa i dyplomy uznania, wraz z gratulacjami.

Zakończenie roku szkolnego było również okazją do podsumowania konkursów: fotograficznego: Przyłapani na czytaniu oraz konkursu czytelniczego Czytelnik Roku 2018/2019, a także akcji charytatywnych, w których brali udział nasi uczniowie: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Jarosławskie Pola Nadziei oraz Świąteczny Koszyk dla Hospicjum.
Koniec roku szkolnego był też pożegnaniem z absolwentami Zasadniczej Szkoły Zawodowej, którzy rozpoczną nowy etap swojego życia.

Wszyscy zasłużyli na wspaniały wakacyjny odpoczynek. Życzymy niezapomnianych wakacji, spędzonych ciekawie, przyjemnie, bezpiecznie  i zdrowo.