PUCHAR DYREKTORA PCENu ZDOBYTY!

W ostatni weekend przed zakończeniem nauki, 15 czerwca w Czudcu, odbył się Bieg dla Niepodległej. Impreza wpisała się w cykl działań PCEN „Szkoła dla Niepodległej”, organizowanych z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości.
Naszą szkołę reprezentowały panie: Dorota Goraj – Przybylska i Alicja Chudzik.  W afrykańskich temperaturach obie panie przebiegły 11 km  z przewyższeniem 205 m na Pogórzu Strzyżowskim. Trasa przebiega w 20% po drogach asfaltowych, 80 % szutry i drogi leśne. Był to prawdopodobnie jedyny taki bieg na Podkarpaciu.
Pani Dorota Goraj – Przybylska spisała się znakomicie, zdobywając dwa puchary: 2 miejsce w kategorii Najlepszy Nauczyciel oraz 1 miejsce w kategorii wiekowej.
Druga nasza reprezentantka pani Alicja Chudzik uplasowała się na 4 miejscu.
Obu Paniom GRATULUJEMY i życzymy dalszych sukcesów!