JAROSŁAWSKIE POLA NADZIEI

W dniu 28 kwietnia 2019r. nasza szkoła uczestniczyła w zbiórce charytatywnej JAROSŁAWSKIE POLA NADZIEI. W imieniu koordynatora akcji ks. Andrzeja Surowca oraz twórcy Hospicjum im. Św. Jana Pawła II w Jarosławiu ks. Franciszka Rząsy przekazuję serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom  oraz wolontariuszom, którzy włączyli się w organizację zbiórki na potrzeby Hospicjum.
Miło nam poinformować, że akcja wspaniale się rozrosła, a społeczność szkolna chętnie włączyła się w jej przeprowadzenie. Z naszej szkoły uczestniczyło w sumie 31 wolontariuszy (22 uczniów i 9 nauczycieli), którzy zebrali ponad 3 tys.100 złotych.
To dla nas wielka radość i duma uczestniczyć w tak szczytnej akcji i pomóc tym najbardziej potrzebującym – ludziom umierającym.

                                                                                                          Szkolny koordynator akcji Małgorzata Krupa