Sukces w Turnieju Wiedzy Pożarniczej

26 kwietnia w budynku bursy międzyszkolnej w Jarosławiu odbyły się eliminacje powiatowe do Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Konkurs objął 2 etapy: pisemny i ustny odbył się w trzech grupach. Pierwsza grupa to klasy 4-6 szkoły podstawowej; druga to klasy 7-8 szkoły podstawowej a także 3 gimnazjum; trzecia grupa to szkoły średnie. Naszą szkołę reprezentował Jakub Rzemyk, uczeń klasy IV TMR zdobywając I miejsce w swojej kategorii, tym samy kwalifikując się do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 17 maja w Roźwienicy. Uczeń przygotowany został przez panią Dorotę Goraj – Przybylską. Życzymy powodzenia, zwłaszcza że stawka jest wysoka, ponieważ w finale centralnym najlepsi zdobywają indeksy na uczelnie kształcące przyszłych strażaków.