Turniej Wiedzy Pożarniczej

W dniu 12 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbyły się miejskie eliminacje 42 Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież Zapobiega Pożarom”. Organizatorem Turnieju był Urząd Miasta Radymno, reprezentowany przez pana sekretarza Janusza Wajharmera, oraz panią Annę Krawczyk, Ochotnicza Straż Pożarna w Radymnie z prezesem Wiesławem Pirożkiem oraz panią Anetą Bassara oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Jarosławiu. Współorganizatorami ze strony szkoły były: pani Małgorzata Krupa – członek jury Turnieju oraz pani Dorota Goraj-Przybylska – opiekun uczniów, nauczyciel edukacji dla bezpieczeństwa.

Do turnieju przystąpiło 6 uczniów szkoły. Zwycięzcą okazał się Jakub Rzemyk z klasy IV TMRiA , który wystąpi w eliminacjach powiatowych turnieju. Kolejne miejsca podium zajęli: Jędrzej Pawluś z klasy I TMRiA – II miejsce, oraz Michał Matysko z klasy III TMRiA – III miejsce. Pozostali uczestnicy Turnieju to: Sylwester Kopeć z klasy III TMRiA, Kamil Kapłon z klasy III TMRiA oraz Marcin Gałka z klasy I TMRiA.

Zwycięzcy – gratulujemy i trzymamy kciuki za udział w etapie powiatowym. Wszystkim zaś uczniom, którzy uczestniczyli w Turnieju – serdecznie dziękujemy. Szczególne podziękowania składamy Urzędowi Miasta w Radymnie, który ufundował nagrody. Liczymy na dalszą współpracę.