SZKOLNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

W dniu 4.04.2019r w naszej szkole odbył się Pierwszy Szkolny Turniej w tenisie stołowym. W zawodach udział wzięło 19 uczniów, podzielonych na trzy grupy. Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym. Eliminacje wyłoniły zwycięzców, którzy zagrali w finałach. Zwycięzcą turnieju został Marek Piś z klasy IB, drugie miejsce zajął Przemysław Sowa z klasy IIB, natomiast trzecia lokata przypadła Kamilowi Kapłonowi z klasy III TMR.
Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy dyplom.
Organizatorami zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Anna Kalisz oraz Bogusław Sierżęga.
Organizatorzy pragną złożyć serdeczne podziękowania panu Arturowi Śliwińskiemu za pomoc w organizacji oraz sędziowanie całego turnieju, oraz panu Pawłowi Kaliszowi dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Radymnie za wypożyczenie sprzętu.