DZIEŃ OTWARTY

Tradycją naszej szkoły stała się też organizacja podczas Święta Patrona Szkoły Adama Mickiewicza  – Dnia Otwartego.     W tym roku gościliśmy  młodzież VIII klas szkół podstawowych i III klas gimnazjum. Miała ona okazję obejrzenia obiektów szkolnych: pracowni gastronomicznej i barmańskiej, warsztatów obróbki ręcznej i mechanicznej (kuźni, tokarni), pracowni samochodowej, parku maszyn, spawalni. Zaproszeni uczniowie  mieli  możliwość nie tylko obserwacji, ale i spróbowania jazdy samochodem, ciągnikiem, kombajnem, czy wózkiem widłowym.

Naszą szkołę odwiedziło 115 uczniów z 13 szkół podstawowych i gimnazjalnych: Radymna, Orłów, Skołoszowa,, Laszek,  Nienowic, Duńkowic ,Świętego, Przemyśla, Krasiczyna, Ostrowa, Wyszatyc, Chotyńca, Sośnicy.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za przybycie i czekamy na nich we wrześniu.