Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2018 r w ZSOZiR w Radymnie obchodziliśmy uroczyście Dzień Edukacji Narodowej.To święto o ponad stuletniej tradycji stało się czasem podziękowań, radosnych życzeń, sympatycznych spotkań i okazją do refleksji o szkole i nauce. Na początku uroczystości Dyrektor Szkoły Pani Małgorzata Czyż powitała serdecznie wszystkich przybyłych gości: nauczycieli, pracowników administracji uczniów szkoły. Pani dyrektor, złożyła życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty.

Były podziękowania,  życzenia i kwiaty połączone z wręczeniem corocznych nagród Dyrektora dla nauczycieli za pracę na rzecz szkoły i całej społeczności uczniowskiej. Część artystyczna w formie montażu wierszy i sentencji o tematyce szkolnej przypominała, jak ważną rolę pełni nauczyciel w społeczności szkolnej.