Nasi uczniowie na polach pokazowych Agro Targów Wschód w Skołoszowie

Uczniowie kl. II Technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki w dniu 24.05.2018r. uczestniczyli w  innowacyjnym pokazie maszyn rolniczych w rzeczywistych warunkach polowych. Pokaz zorganizowany został na terenie kompleksu wystawowego Agro Targów Wschód w Skołoszowie.  Na zakończenie pokazu zorganizowany został  konkurs  związany z  przyszła edycja targów. Nagrodę główną zdobył Albert Mrozowicz. Organizacja pokazu związana była z konferencja prasową promującą II edycję Agro Targów Wschód które odbędą się już 9 i 10.06.2018r. w Skołoszowie .  Jest to międzynarodowa  kompleksowa wystawa maszyn i urządzeń rolniczych. Podczas wystawy producenci maszyn rolniczych, nawozów, nasion, środków ochrony roślin oraz przedstawiciele firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem zaprezentują aktualną ofertę swoich produktów. Ponadto w czasie targów odbędą się pokazy pracy maszyn w rzeczywistych warunkach polowych. Dzięki temu rolnicy odwiedzający Agro Targi Wschód będą mieli okazję zapoznać się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa oraz spotkać się bezpośrednio z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą.

Relacja z konferencji dostępna jest na stronie telewizji Twoja TV

http://twojatv.info/aktualnosci,4503.html

 

 

 

Dodaj komentarz