Uczestnicy Erasmusa+ dzielą się wiedzą nabytą podczas stażu w Niemczech

W dniu 18.01.2018r w pracowni gastronomicznej naszej szkoły odbyły się warsztaty, podczas których uczestnicy stażu zagranicznego realizowanego w ramach projektu ” Staż zagraniczny szansą sukcesu zawodowego”prezentowali  swoje umiejętności  nabyte w niemieckich zakładach branży gastronomicznej. Podczas warsztatów uczestnicy projektu pokazywali swoim koleżankom i kolegom nowe metody pracy wykonania potraw.  Uczestnicy wykonywali potrawy wykorzystując receptury  kuchni niemieckiej , z którymi zetknęli się podczas pobytu na stażu.   W czasie wykonywania zadań  dzielili się wrażeniami z pobytu.

Warsztaty stanowią rodzaj upowszechniania rezultatów nabytych przez uczestników stażu  realizowanego w ramach programu ERASMUS+.

Dodaj komentarz