Mikołajkowy turniej w piłce siatkowej

 

W dniu 6.12.2017 w naszej szkole po raz piaty odbył się Mikołajkowy Turniej w piłce siatkowej. Turniej został zorganizowany i przeprowadzony przez nauczycieli wychowania fizycznego: mgr Annę Kalisz, mgr Bogusława Sierżęgę oraz mgr Tomasza Susa. Mikołajkowe, sportowe zmagania od lat cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. W turnieju wzięło udział 8 drużyn klasowych, z których najlepszą okazała się klasa IIITMRiŻ w składzie: Dominika Lenar, Bartosz Kuta, Kacper Durys, Jakub Rzemyk, Dawid Osiowy, Adrian Staniec, Szymon Kubejko, Arkadiusz Duda. Nagrodą dla zwycięzców był mecz, który rozegrano z drużyną nauczycieli. W meczu tym lepsi okazali się nauczyciele.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom i zapraszamy do udziału w kolejnym  Turnieju za rok.

SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC
SONY DSC

Dodaj komentarz