UCZNIOWIE  ZSOZiR W RADYMNIE  NA STAŻACH W NIEMCZECH

erasmus                                                                                                                                           unnamed

To już kolejna grupa uczniów Technikum żywienia i usług gastronomicznych w Zespole Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych w Radymnie wyjechała na trzy tygodniowy staż zagraniczny do Niemiec.  Staż jest  kontynuacją realizacji  projektu unijnego pod nazwą „Staż zagraniczny szansą sukcesu zawodowego” finansowanego z  programu ERASMUS+ Akcja 1. w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe.  Tak jak poprzednio  15 uczniów będzie realizować zaplanowany program pobytu obejmujący staże w niemieckich zakładach gastronomicznych oraz program kulturowy związany ze zwiedzaniem zakątków Niemiec. Program ten zagwarantuje uczniom zdobycie doświadczenia  zawodowego,  oraz poznanie  kultury i zwyczajów panujących w Niemczech.

IMG-20171106-WA0003 IMG-20171106-WA0002 IMG-20171106-WA0001

Dodaj komentarz