Unowocześnienie bazy dydaktycznej ZSOZiR

logo

 Pracownia eksploatacji pojazdów rolniczych naszej szkoły wzbogaciła się o nowoczesny ciągnik rolniczy. Dzięki temu nasi uczniowie będą mogli szkolić się na sprzęcie wysokiej klasy, zgodnie z trendami nowoczesnego rolnictwa. Ciągnik CLAAS Atos 340 o mocy 97KM wyposażony został dodatkowo w elementy sterujące umieszczone na błotnikach ciągnika oraz w system nawigacji GPS- Agripilot. Zakup ciągnika sfinansowany jest z funduszy unijnych w ramach realizacji projektu „ Bliżej rynku pracy – kompleksowy program edukacji zawodowej w Powiecie Jarosławskim”współfinansowanego z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.

Zakup nowoczesnego sprzętu podyktowany był potrzebami szkoły związanymi z kształceniem uczniów zgodnie z postępem rolniczym oraz zmianami w kształceniu zawodowym na kierunku Technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki.

IMG_5240 IMG_5243 IMG_5245

Dodaj komentarz