CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM – CZYTAMY I MY!

CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM – CZYTAMY I MY!

Uczennice naszej szkoły: Karolina Noga, Agata Kowal i Maria Turek wraz z opiekunem panią Anną Zubrzycką, ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom odwiedziły Przedszkole Samorządowe w Radymnie. Do zaprezentowania przygotowane zostały najbardziej popularne bajeczki
i wierszyki. Podczas pierwszego spotkania w dniu 6 czerwca Agata i Marysia przeczytały dzieciom wiersze Juliana Tuwima:Ptasie radio, Kaczka Dziwaczka
i Jana Brzechwy: Rzepka, Koziołeczek. Podczas drugiego spotkania w dniu 14 czerwca Karolina i Marysia zaprezentowały bajkiWróżki oraz Szewczyk Dratewka. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem wysłuchały wierszy
i bajeczek. W podziękowaniu za wspólnie spędzone chwile, maluchy obdarowały prowadzące upominkami, które samodzielnie wykonały.

Dodaj komentarz