ZSOZiR w Radymnie dla Mateusza

Bo w życiu najważniejsze jest życie. Pod takim hasłem w dniu 12 lutego w Miejskim Ośrodku Kultury w Radymnie odbył się Walentynkowy Koncert Charytatywny dla Mateusza Rojka. Mieszkańcy Radymna w bardzo licznym gronie uczestniczyli w tym pięknym wydarzeniu. Pośród zgromadzonych osób byli również nauczyciele i uczniowie  naszej szkoły. Młodzież Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych upiekła na kiermasz śliczne serca piernikowe, z których dochód przeznaczono dla Mateusza.  Szkolne Koło Caritas razem z  Samorządem Uczniowskim również włączyli się w to wielkie dzieło pomocy poprzez zgromadzenie sporej ilości różnych figurek gipsowych, szklanych
i porcelanowych, książek oraz biżuterii, które zostały pięknie opakowane i przekazane na loterię fantową. Ponadto pracownicy szkoły i uczniowie dodatkowo zebrali pieniądze, które przekazano na pomoc dla Mateusza.  Dobro zawsze powraca. Warto więc pomagać innym w każdy możliwy sposób. Mateuszowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Dodaj komentarz