Finał akcji charytatywnej „Bądźmy Mikołajami”

Młodzież naszej szkoły po raz kolejny zorganizowała piękną akcję charytatywną pod hasłem „Bądźmy Mikołajami”.  Celem akcji była zbiórka słodyczy, zabawek i przyborów szkolonych dla dzieci z Domu Samotnej Matki w Przemyślu, który wspieramy od dawna. Zbiórkę pomagał przygotować Samorząd Uczniowski i Szkolne Koło Caritas.

Cieszymy się, że również mieszkańcy Radymna chętnie włączyli się do naszego przedsięwzięcia a mogli to zrobić dorzucając coś od siebie do specjalnych pudełek, które ustawiliśmy w radymniańskich sklepach. Bardzo dziękujemy kierownictwu sklepów- Delikatesy Centrum, Anmar, Eco, ADS, Słoneczko, Piotruś Pan (przy ul. Rynek) oraz księgarni za okazanie dobrego serca i umożliwienie przeprowadzenia zbiórki w ich palcówkach. Wierzymy, że mali podopieczni Domu Samotnej Matki i ich mamy ucieszą się z przywiezionych prezentów i obiecujemy, że w przyszłym roku powtórzymy tę akcję.

Dodaj komentarz