WARSZTATY ZAWODOWE W ZESPOLE SZKÓŁ OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH, ZAWODOWYCH I ROLNICZYCH IM. ADAMA MICKIEWICZA W RADYMNIE

W Zespole Szkół Ogólnokształcących, Zawodowych i Rolniczych im. Adama Mickiewicza w Radymnie od dnia 14.11.2016r. będą prowadzone otwarte zajęcia warsztatowe dla młodzieży klas trzecich gimnazjalnych w ramach zadań szkół z zakresu doradztwa zawodowego.

Propozycja warsztatów zawodowych  organizowanych w ZSOZiRzgodnajest z kierunkami kształcenia w szkole i obejmuje:edukację dla bezpieczeństwa, żywienie i usługi gastronomiczne, mechanizację rolnictwa i agrotronikę oraz mechanikę pojazdów samochodowych.Bogato i nowocześnie wyposażone pracownie oraz wykwalifikowani pracownicy zapewnią ciekawe zajęcia, które pomogą młodzieży wybrać dalszą drogę kształcenia.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych gimnazjalistów.

Dodaj komentarz