Dzień Nauczyciela

14 października każdego roku w Polsce odchodzi się Dzień Nauczyciela, zwany też Dniem Komisji Edukacji Narodowej. W roku szkolnym 2016/2017 w naszej szkole tradycyjnie uczczono to święto uroczystą akademią przygotowaną przez panią Annę Bielendę z klasą III LO. Uczniowie zaprezentowali kabaretową wersję zajęć lekcyjnych pół żartem, pół serio. Całość upiększono piosenkami w wykonaniu uczniów przy akompaniamencie znanych melodii. Po części artystycznej Samorząd Uczniowski już oficjalnie złożył w imieniu uczniów całej szkoły serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom wręczając symboliczne kwiaty. Uroczystość została zakończona wystąpieniem Pana Dyrektora Zbigniewa Petyni, który jak co roku, złożył nauczycielom życzenia, a także nagrodził kilku za szczególne osiągnięcia      w pracy zawodowej. Wśród nich byli: Anna Zubrzycka, Dorota Goraj-Przybylska, Jolanta Mrozowicz, Małgorzata Krupa, Magdalena Biesiadecka, Tomasz Sus, Andrzej Szymański, Henryk Kuszaj, Grzegorz Mianowski. Ponadto Nagrody Starosty Powiatu Jarosławskiego otrzymali: Małgorzata Czyż i Małgorzata Dydyk. Wszystkim nagrodzonym nauczycielom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w pracy zawodowej.

Dodaj komentarz